„Tetszett, ahogy kontrolláltuk a mérkőzést”
|
2018. szeptember 17. 09:13
|
frissítve: 2018. szeptember 18. 14:15
Négygólos győzelmet aratott a DVTK Jegesmedvék csapata az első hazai Tipsport Liga találkozóján. Magosi korai gólja után végig magabiztosan játszva győzték le a MsHK Žilina csapatát.

Tipsport Liga, 2. forduló, eredmény:

DVTK Jegesmedvék - MsHK Žilina 6-2 (2-0, 3-1, 1-1)

Miskolci Jégcsarnok, 1310 néző

DVTK Jegesmedvék: Adorján (Duschek) – Crawford, Kiss, Szirányi, Slovák, Rusk, Milam, Láda, Vojtkó – Miskolczi, Galanisz, Magosi, Pance, Kulmala, Somogyi, Harrison, Vas, Loiseau, Ritó, Hajós, Vince

MsHK Žilina: Mikolaš (Horčička) - Kučny, Bagin, Jenčik, Surovka, Huna, Jankovič, Zhilin, Hvila, Húževka, Balej, Piegl, Matejka, Barta, Ručkay, Beránek, Mendrej, Pastor,Hrazdíra,Ondruš, Sikela

1:0 00:13 Magosi (Crawford) 2:0 02:13 Hajós (Kiss) 3:0 31:23 Kulmala (Vas, Szirányi) emberelőnyben 4:0 33:10 Milam (Loiseau) 4:1 34:18 Hvila (Balej) 5:1 35:00 Kiss (Vas) 5:2 46:20 Barta (Beranek) emberhátrányban 6:2 53:05 Loiseau (Crawford, Vas)

Értékelés:

Glen Hanlon: - A pénteki mérkőzéssel ellentétben ezúttal remekül kezdtük a mérkőzést, a korai gól jót tett az önbizalmunknak. Magosi nagyszerű gólt szerzett. Tetszett, ahogy kontrolláltuk a mérkőzést, nem engedtünk sok gólszerzési lehetőséget az ellenfélnek és okosan játszottunk. Azonban fontos, hogy a játékosaimban tudatosuljon, hogy hatvan percig kell koncentrálniuk minden mérkőzésen.

Pavel Paukovček: - Rögtön az első percekben két gólt kaptunk, aminek köszönhetően az egész első harmadban jobb volt az ellenfelünk. A második harmadban visszajöttünk a mérkőzésbe, de a harmadik gól megpecsételte a sorsunkat. Láttam bíztató jeleket a játékunkban, azonban még sokat kell dolgozunk, hogy a hibáinkat kijavítsuk.