|
2015. szeptember 26. 20:28
|
frissítve: 2015. szeptember 27. 21:07
2012-en nézték végig a Honvéd és a Diósgyőr mérkőzését a budapesti Bozsik Stadionban. Félidőben 1 – 0 volt a házigazda javára, majd egyenlített a DVTK, de az utolsó pillanatban, a hosszabbításban Kamber közelről fejelte hálóba a labdát. Így a végeredmény: 2 – 1 a hazaiak javára.

Forrás: mti.hu, Fotó: Illyés Tibor

Az OTP Bank Liga 10. fordulójában az első félidő hajrájában szerzett vezetést a Honvéd, amit Barczi Dávid góljával sikerült kiegyenlíteni, azonban a hosszabbításban mégis a hazaiak szerezték meg a három pontot.

Budapest, Bozsik Stadion, 2012 néző. Játékvezető: Szabó Zsolt (Bozó Zoltán, Király Krisztián; Szőts Gergely, Gaál Gyöngyi).
Honvéd: Kemenes - Botka, Ignjatović, Bobál D., Baráth - Kamber, Hidi, Nagy G. - Vernes, Youla, Holender. Vezetőedző: Marco Rossi.
DVTK: Radoš - Eperjesi, Lipták, Tamás, Németh M. - Okuka, James, Kitl, Barczi - Bognár I. - Novothny. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Csere: Novothny helyett Grumić a 72., Nagy G. helyett Gazdag és Youla helyett Vasiljević a 74., Vernes helyett Délczeg a 79. percben.
Sárga lap: Vernes a 44. percben.
Gólszerző: Holender (1-0) a 45+1., Barczi (1-1) az 50., Kamber (2-1) a 90+2. percben.

Kulcspillanatok

45+1. perc: Az első félidő hosszabbításában Holender fordulásból lőtt a kaputól 14 méterre, megpattant a blokkolni igyekvő egyik védőn, így gurult a jobb alsó sarokba a labda, 1-0.

50. perc: Lipták 40 méteres passzát levette Bognár a kaputól 11 méterre, de lőni nem tudott, hanem visszajátszotta Okukának, aki a berobbanó Barczinak továbbított. Dave levette a labdát, majd a bal alső sarokba lőtt 13 méterről, 1-1.

90+2. perc: Jobboldali szabadrúgás hosszan szállt a levegőben, Kamber a közelről fejelte a hálóba, 2-1.