Az első félidőben elintézte ellenfelét a DVTK
|
2017. június 24. 19:20
|
frissítve: 2017. június 26. 15:30
Új idénybeli első felkészülési mérkőzésén kétgólos győzelmet aratott a DVTK. Folytatás jövő héten a szlovák élvonalbeli Tatran Prešov ellen.

Felkészülési mérkőzés, eredmény:

Diósgyőri VTK – Békéscsaba 1912 Előre 2-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Nagy Róbert (dr. Varga Zsolt, Márkus Tamás)
DVTK 1. félidő: Rados - Nagy T., Lipták, Karan, Forgács - Vela, Busai, Nono, Óvári - Szarka, Fülöp. Vezetőedző: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidő: Antal - Eperjesi, Tucsa, Tamás, Bárdos - Lipták, Oláh, Kitl, Ugrai - Bacsa, Ternován. Vezetőedző: Bódog Tamás.
Békéscsaba:

Gólszerző: Fülöp (1-0, 11-esből) a 9. Vela (2-0) a 38. percben.

Forrás: dvtk.eu

Kulcspillanatok:

9. perc: Óvárit vágták fel a 16-oson belül, a megítélt büntetőnél Fülöp István állt a labda mögé, és a jobb alsó sarokba bombázott, 1-0

38. perc: Nono parádés mélységi indítást adott a felezővonal közeléből Diego Vela irányába, aki átvette, majd 10 méterről jobbról a kapuba lőtt, 2-0