|
2015. február 23. 16:23
|
frissítve: 2015. február 23. 16:23
A közelmúltban Budapesten, a Syma-csarnokban rendezték meg a serdülő (14-15 évesek) és az újonc (13 évesek) fedett-pályás atlétikai országos bajnokságát, ahol szép miskolci sikerek születtek.

A kétnapos versenyre előzetesen közel 1500 nevezés érkezett. A hatalmas mezőnyben természetesen ott voltak a Miskolc Városi Sportiskola (MVSI) versenyzői is, akik 9 éremmel és további kilenc pontszerző helyezéssel bizonyították, hogy az október végén elkezdett felkészülés nem volt hiábavaló.

A serdülő lányok mezőnyében a legeredményesebb sportolónak Bacsa Fanni (képünkön) bizonyult, aki három számban is győzött. Fanni 60 m-es síkfutásban elért időeredménye a felnőtt női mezőnyben is megállja a helyét!

Az MVSI atlétáit Szűcs József, László István, Zámbori Zoltán és Tigyi József készítette fel.