|
frissítve: 2014. szeptember 03. 14:41
A Ligakupa A-csoportjának első mérkőzésén a DVTK Ceglédre látogatott.
Fotó: dvtk.eu

A túlnyomóan fiatal játékosokból álló csapat az első félidőben megszerezte a vezetést, de a hazaiak fordítani tudtak.

Ligakupa A-csoport 1. forduló
Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK 4–1 (0–1)

Cegléd, Malomtó Széli Sporttelep, 250 néző. Játékvezető: Kovács J. Zoltán (Kelemen Attila, Becséri Gergely).

Cegléd: Kovács A. - Oláh M., Szabó M., Szekér, Farkas I.,- Burics., Nagy V.,- Teixeira, Markó, Viniczai, - Kormos. Vezetőedző: Szabó István László.

DVTK: Egyed - Bodnár D., Szalai V., Mahalek, Nemes - Timkó, Oláh B. - Balogh A., Csirszki, Szabó B. - Griffiths. Vezetőedző: Szivics Tomiszláv.

Csere: Balogh A. helyett Icsó Zs. az 53., Szekér helyett Füle az 58., Timkó helyett Kövér a 64., Nagy V. helyett Szabó D. a 68., Oláh B. helyett Germán a 73., Viniczai helyett Laczkó a 77., Teixeira helyett Hazafi a 83., Csirszki helyett Sipos a 85., Mahalek helyett Hutter a 87., Kovács A. helyett Aszódi a 89. percben.

Sárga lap: Nagy V. az 57., Oláh M. a 60., Timkó a 62., Burics a 69. percben.
Gólszerző: Mahalek (0-1) a 34., Griffiths (1-1, öngól) a 46., Viniczai (2-1) a 49., Laczkó a 82., Kormos a 83. percben.