|
2016. július 02. 18:57
|
frissítve: 2016. július 04. 16:23
Első alkalommal vezette a DVTK-t felkészülési mérkőzésen Horváth Ferenc. Az ellenfél Rimaszombatról érkezett. A miskolci csapat 3 – 1-re verte ellenfelét.

Szebbnél szebb gólokat szerzett a DVTK a rimaszombati ellenfele elleni felkészülési mérkőzésen, Nikházi Márk fejjel, Kitl Miklós bombagóllal, Ugrai Roland higgadt gurítással volt eredményes.

Kulcspillanatok

8. perc: Vela jobbról, az oldalvonal mellől középre ívelt, a hosszú oldalon Nikházi érkezett és közelről a kapus fölött a léc alá fejelt, 1-0.

58. perc: Bognár jobboldali szögletét kifejelte egy védő, éppen Kitl felé, aki 18 méterről, még mielőtt leesett volna a labda, kilőtte a kapu bal oldalát. Bombagól! A gólöröm pedig C. Ronaldót idézte, 2-0.

64. perc: Vela csapott le egy szabad labdára, Bognárnak tette, aki Griffithshez passzolt. A baloldalon hangosan kérte Ugrai, aki kitűnő indítást kapott a védők között, majd higgadtan a jobb alsó sarokba gurított, 3-0.

86. perc: Baloldali szabadrúgásból középre gurított Kuridze, középen egy vendégjátékos átlépte, és Vargic 12 méterről a kapuba bombázott, 3-1.