|
2017. április 15. 20:09
|
frissítve: 2017. április 18. 09:54
Az OTP Bank Liga 27. fordulójában a DVTK Sopronban játszott a Haladás ellen. Az első félidőben a hazai csapat szerzett vezetést. A második játékrészben a DVTK teljesen beszorította ellenfelét, míg a szombathelyiek kontrákra játszottak. A játékvezető két esetben sem ítélt büntetőt a DVTK javára, miközben a hazaiak megduplázták az előnyüket.

OTP Bank Liga 27. forduló, eredmény:

Swietelsky Haladás - Diósgyőri VTK 2-0 (1-0)

Sopron, Városi Stadion, 1743 néző. Játékvezető: Vad II István (Becséri Gergely, Szert Balázs; Karakó Ferenc, Németh Ádám).
Haladás: Vezetőedző: Mészöly Géza.
DVTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás - Vela, Mevoungou, Nono Ugrai - Makrai, Novothny. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Csere: Makrai helyett Szarka 40., Movoungou helyett Busai az 59., Jancsó helyett Williams a 63., Ugrai helyett Fülöp a 71., Polgár helyett Schimmer a 73., Mészáros helyett Halmosi  percben.
Sárga lap: Makrai a 11., Devecseri az 50.,Lipták az 52., Iszlai a 65. Busai a 67., Tamás a 90. percben.
Piros lap: Nono a 90. percben.
Gólszerző: Jancsó (1-0) a 27., Williams (2-0) a 80. percben.

Kulcspillanatok:

27. perc: A 16-os bal oldalán többször is labdába értek a hazaiak, végül Mészáros fejelte Jancsó Andrásnak, aki 4 méterről a hálóba lőtt, 0-1

80. perc: Rácz jobbról érkező beadását az ötösről David Williams lőtte a hálóba, 2-0