Futballünnep Diósgyőrben, de vereség a Fraditól
A listavezető Ferencvárost fogadta a DVTK női labdarúgócsapata a Jet-Sol Liga 9. fordulójában a Diósgyőri Stadionban.

Forrás: dvtk.eu

Jet-Sol Liga 9. forduló, eredmény:

DVTK - FTC 1-4 (1-1)
Diósgyőri Stadion, 1620 néző. Játékvezető: Kiss Anikó Tünde (Molnár Alex, Marozsi Gábor Bence)
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, André, Bradić, Boros, Vachter, Milunović, Tóth A., Nagy F., Jáhn. Vezetőedző: Fórizs Sándor
FTC: Sami - Csiki, Rőhberg, Mosdóczi, Aleksić, Csigi, Fenyvesi, Kocsán, Szabó V., Zldnis, Poljak. Vezetőedző: Dörnyei Balázs

Csere: Aleksić helyett Cortes a 73., Kocsán helyett Spindler a 79., Poljak helyett Fogl a 87., Samu helyett Németh J. a 92. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Vachter (1-0) a 6., Fenyvesi (1-1) a 38., Fenyvesi (1-2) a 69., Poljak (1-3) a 86., Allegra (1-4) a 90+2. percben.

Vezetőedzői értékelés:

Fórizs Sándor: - Gratulálok a Ferencvárosnak a győzelemhez! Azt gondolom, hogy ha 1-2-nél a 100 százalékos helyzetünket berúgjuk, akkor ez a mérkőzés nem így alakul. A vendégeknek olyan szerencséje is volt, hogy egy futó játékost eltalált a labda és bepattant. A lányok megtettek mindent, de ez ma így sikerült. Tavasszal megpróbáljuk őket majd megverni. Köszönöm a szurkolóknak, hogy ennyien kilátogattak, igazi futballünnepet teremtettek megint. Magyarországon a női csapatok közül nekünk van a legjobb szurkolótáborunk. Más csapatok biztos vagyok benne, hogy ezt nagyon irigyelik tőlünk.