|
2016. június 18. 11:40
|
frissítve: 2016. június 21. 10:29
Az Izland elleni összecsapást ezúttal is a Szinva Foci Teraszon izgulhatták végig a miskolciak, ahol ismét fergeteges hangulat volt szombaton. A magyar válogatott ismét hatalmasat játszott, egy tizenegyessel még az izlandiak vezettek, de Dzsudzsákék hősiesen küzdöttek, és a véghajrában begyötörtek egy gólt! 1-1 a vége, négy ponttal állunk a csoportban. Közel a továbbjutás...

Óriásit játszottunk, megcsináltuk, megérdemeltük!!!! Veretlenek vagyunk az Eb-n! Képgalériáinkban nézheti vissza, hogyan szurkoltak a miskolciak a Szinva Foci Teraszon!

Nézzék az utastájékoztatót! Fotó: F. Kaderják Csilla

Ilyen felfokozott hangulatú derbi után jól esett a hideg víz...

Loading Video...

Góóóóóóóól! A hajrában egyenlítettünk! Felrobbant a Szinva Foci Terasz!

Egy tizenegyesgóllal vezet Izland a félidőben. Pedig a magyar csapat jobban kezdett, a félidő nagy részében uralta a játékot, gyakorlatilag bő fél órát kellett várni az első izlandi helyzetre. Többször is tetszetősen passzolgatott a nemzeti tizenegyünk, komoly veszélyt azonban egyelőre nem tudunk jelenteni a betömörülő ellenfél kapujánál.

Semmi vész persze, előttünk áll még 45 perc, hogy gólt, gólokat lőjjünk. Elkél azonban a még hangosabb buzdítás, a Szinva Foci Teraszon is, ahol eddig is fantasztikus volt a hangulat, de tekerjük egy fokkal még fentebb a hangerőt, hogy Marseille-ben is meghallják!

Egy gombostűt nem lehet leejteni a Szinva Foci Teraszon, annyian szurkolnak együtt a magyar válogatottnak Izland ellen

Magyar zászlók, magyar színek mindenütt a Szinva Foci Teraszon

Hajrá, Magyarország!

Hangolnak a szurjokók a Szinva Foci Teraszon! Fotó: Mocsári László

16:45 Megvannak a kezdőcsapatok (mlsz.hu)

Magyarország: Király - Lang, Guzmics, Juhász, Kádár - Gera - Dzsudzsák, Nagy, Kleinheisler, Stieber - Priskin

Izland: Halldórsson – Saevarsson, R. Sigurdsson, Árnason, Skúlason – Gudmundsson, G. Sigurdsson, Gunnarsson, B. Bjarnason –  Sigthórsson, Bödvarsson

A magyar labdarúgó-válogatott sikerét jósolta Izland együttese ellen Morgó, a Nyíregyházi Állatpark papagája.

Az állatpark Facebook-oldalán látható felvétel szerint a szombat délelőtti bemutató keretében a zöldszárnyú ara papagáj a magyar zászlót ábrázoló összehajtott papírlapot választotta az izlandival szemben, így jósolva a 18 órakor kezdődő, marseille-i Európa-bajnoki csoportmeccs kimenetelére.