|
2018. április 21. 13:16
|
frissítve: 2018. április 23. 10:39
A Miskolci VSC felnőtt és U19-es labdarúgó csapata is hétközi mérkőzést játszott, melyen három pontot sikerült kiharcolniuk.

Elmaradt mérkőzést pótoltak április 18-án, szerdán a Miskolci VSC labdarúgói a Szentpéteri kapui sporttelepen. Az ellenfél az élmezőnyhöz tartozó Aszaló gárdája volt. A jó iramú találkozó első félidejében nem forogtak veszélyben a kapuk, de egy szerencsétlen megmozdulást követően vezetést szereztek a vendégek, amit a félidő utolsó percében a vasutas csapat egy 11-es értékesítésével egalizált. A második játékrészben egyik csapat sem tudta maga javára fordítani az eredményt, így igazságos döntetlen lett a találkozó vége.

Eredmények:

B.-A.-Z. megye II., Észak-csoport, felnőttek: MVSC - Aszaló   1-1 (1-1)

B.-A.-Z. megye II. Észak-csoport, U19-es korcsoport: MVSC- Aszaló    12-0  (6-0)