|
2017. július 01. 20:46
|
frissítve: 2017. július 04. 09:05
Az új idény második felkészülési mérkőzésén magabiztos győzelmet aratott a DVTK a szlovák élvonalban szereplő eperjesi csapat fölött szombaton este a DVTK Edzőközpontban. A Diósgyőr góljait Bacsa, Lipták, Makrai és Oláh szerezték.

Forrás: dvtk.eu

Diósgyőri VTK - 1. FC Tatran Prešov 4-2 (0-0)

Kulcspillanatok

46. perc: A középkezdést követően Bacsa Patrik a kapu jobb oldalába helyezte a labdát. 1-0

50. perc: Jobb oldali beadást követően  Erik Streňo átvette a labdát, majd a kapu jobb oldalába lőtt. 1-1

67. perc: Kitl szögletét követően Lipták Zoltán fejelt a kapuba. 2-1

69. perc: Egy bal oldali szöglet után a 16-oson belül Makrai Gábor egy csel után a hálóba lőtt 3-1

71. perc: Bacsa passzát Oláh Bálint az ötösről lőtte a kapus mellett a hálóba a játékszert. 4-1

85. perc: A vendégek labdát szereztek, Michal Kraľovič elhúzta a kapus mellett és a jobb alsóba gurított. Bukrán beleért, de hárítani már nem tudott. 4-2

Bódog Tamás: - Ahogy szoktuk mondani, a mérkőzés elérte a célját. Egy erős ellenféllel tudtunk játszani, a játékosok megkapták a lehetőséget, mindenki pályára tudott lépni. Volt, aki fáradtabban mozgott, de a srácok hozzáállása megfelelő volt, jó benyomást tett rám mindenki.