|
2014. szeptember 07. 19:41
|
frissítve: 2014. szeptember 07. 20:00
A 75. percben lőtt góllal vette át a vezetést Magyarország az Észak-Írország elleni selejtezőn. A 81. percben azonban megérkezett az egyenlítő gól.

Dzsudzsák jobb oldali szögetére Priskin Tamás érkezett a legjobban, és középről, a 75. percben, három lépésről a kapu közepébe.

Lafferty, mintha edzőmérkőzésen lenne, kitör a 16-os falából három magyar között, balról ballal bead, Niall McGinn "természetesen" egyedül érkezik, és jobbal az üres kapuba lő két lépésről. 1–1!

Lafferty érkezik, Vanczák menteni próbál, de a helyzet szerencsétlenül alakul. Még nem tisztázott, de vélhetően Vanczákról a magyar kapuba gurul a labda a 88. percben. 1-2!

Négy percet hosszabbít a játékvezető.

Véget ért a mérkőzés.

Pintér Attila: Emberhátrányban, ilyen ellenfél ellen nem lehet játszani. Nagy volt a tét, mindenképpen nyerni szerettünk volna. A második félidőben is mentünk, tettük a dolgunkat. Ki kell elemezni a mérkőzést, hogy lássuk a hibánkat. A játékosok igyekeztek segíteni egymást. Kevés mérkőzés van bennünk. Minél gyorsabban ki kell elemezni a hibáinkat, ki kell javítanunk őket. Nem lehet ilyen mérkőzésen az, hogy 10 perc előnyt adjunk az ellenfélnek. Kevés volt ma a Rudolf Geri.

Dzsudzsák Balázs: Ha valamit szeretnénk elérni, akkor szerencsén fog múlni. Ahelyett, hogy okosan visszaálltunk volna, gyerekesek voltunk, gólt kaptunk. Csak magunkat hibáztathatjuk. Könnyen elvitték a labdát. Lekéstünk.