|
2016. szeptember 12. 15:49
|
frissítve: 2016. szeptember 14. 16:47
Hétvégén volt a lengyelországi Krynica városában az őszi szezon egyik legnépesebb közép-európai futófesztiválja. A három nap alatt több mint 25 különböző futószám közül választhatott a több mint 10 000 induló. A belváros kialakított rendezvényközpontban egymást érték a rajtok és folyamatosan érkeztek célba a résztvevők.

Szombaton hajnali 3-kor rajtolt el a Hét-völgy Ultramaraton 100 km-es távja Karlowits-Juhász Tamással, majd reggel 8-kor indul Németh Csaba és Papp Gergő a 64km-es távon, majd délben Tinta Tamara vágott neki a 34km-es versenynek.

A miskolci sportolók közül a 100 kilométeres távon Karlowits-Juhász Tamás (Bükki Műhely) a 7. helyen, a 64 kilométeres távon Németh Csaba (Mammut Pro Team) a 2. helyen, Papp Gergely (Bükki Műhely) pedig a 4. helyen ért célba. Tinta Tamara (Bükki Műhely) a 34 kilométeres távon a dobogó legfelső fokára állhatott.