|
2018. április 04. 20:52
|
frissítve: 2018. április 06. 10:04
A Magyar Kupa 10. fordulójában egygólos előnnyel fogadta a DVTK a PAFC csapatát Mezőkövesden. A vendégek még az első félidőben ledolgozták hátrányukat, majd a második félidőben kihasználták, hogy a DVTK egyre támadóbb felállásban játszott. Hegedüs kapus parádésan védett, Farkas játékvezető pedig elnézett egy nyilvánvaló büntetőt a DVTK javára – olvasható a csapat honlapján.

Magyar Kupa 10. forduló, 2. mérkőzés

Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia 0-3 (0-1)

Kulcspillanatok

40. perc:  Többször sem sikerült szerelni a vendégeket, majd balról keresztbe  Antino Peroševićhez került a labda, aki jobbról kilőtte a hosszú fölső sarkot, 0-1

45. perc: Sárga lapot kapott Nikolaos Ioannidis, mert elesett a 16-oson belül. Egyértelmú szabálytalanság történt, kihúzták a görög támadó lábát, de nem járt büntető

49. perc: Egy előrevágott labdát Molnár tett középre jobbról, középen a lesről visszafelé mozgó, de már jó helyen tartózkodó  Josip Knežević átvette, majd a kapuba lőtt, 0-2

85. perc: Vendégkontra végén  Ulysse Diallo jobbról, jobb külsővel lőtt a kapu hosszú oldalába, 0-3