|
2014. október 07. 19:00
|
frissítve: 2014. október 07. 19:02
Az október első hétvégéjén Kaposvár és Pécs között megrendezett, Rókaűzők 2014. évi váltófutóversenyen Tiszaújváros 48 tagú küldöttsége sikerrel védte meg tavaly megszerzett összetett „bajnoki” címét.

A tiszaújvárosi önkormányzat támogatásával részt vett csapatok közül az Eötvös József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium diákjaiból összeállított Eötvös Tiszaújváros csapat a középiskolák versenyében az első helyet szerezte meg.

A TVK-Mali Triatlon Klub, javarészt válogatott versenyzőkből összeállított első gárdája az abszolút versenyben – így a nyílt kategóriában is – győzött.

A TVK-Mali II. elnevezésű, amatőr és szenior triatlonistákból álló együttes a hatodik, a TVSE kajakosaiból és a város amatőr futóiból összeállított Tiszaújváros Mix elnevezésű egység a 8. helyen végzett.

A városok között kiírt versenyt valamennyi csapat nagyszerű szereplésének köszönhetően – 2013 után idén is Tiszaújváros nyerte meg.