Vízilabda: Nagy Ádám duplájával fordított és nyert a Miskolc
|
2019. február 02. 23:12
|
frissítve: 2019. február 05. 13:02
A VasasPlaket gárdájával csaptak össze szombat este a PannErgy-Miskolc vízilabdásai. Sike József tanítványainak az utolsó percben sikerült eldönteniük a találkozót, a borsodiak így végül otthon tartották a három pontot.

Sélley Rauscher Domonkos akciógóljával a vendég angyalföldiek szereztek vezetést, és bár rövidesen fordított a Miskolc, a fővárosi alakulat a folytatásban is méltó ellenfele volt a borsodiaknak.

A csapatok 8-7-es hazai vezetésnél fordulhattak rá a mindent eldöntő, negyedik menetre. Sélley emberelőnyben értékesített találatával rögtön az első támadás végén egalizált a Vasas, majd Bencz Rolf ötméteresével a vezetést is átvették a vendégek. Lőrincz Bálint kiegyenlített, ám Simon Henrik centergóljával újfent a Vasasnál volt az előny (9-10). A hajrát azonban a házigazdák bírták jobban - Nagy Ádám duplájával fordított és nyert a Miskolc (11-10).