Sokkoló vereséget mértek a kaposváriakra a miskolci pólósok
|
2017. január 15. 19:16
|
frissítve: 2017. január 18. 14:02
A Kaposvári VK otthonába látogattak szombaton a Pannergy-MVLC vízilabdázói az OB I. 10. fordulójában. A kaposváriak korábban mind a Magyar Kupában, mind a bajnokságban alul maradtak a miskolciakkal szemben, most visszavágásra készültek.

A történtek azonban a kaposvári szurkolók legrosszabb álmait is alulmúlták. Már a második percben két góllal vezettek a miskolciak - ezt még le tudták dolgozni, sőt, a harmadik negyed elején 6-6 volt az állás. Ezt követően azonban az MVLC hét góljára csupán egy találattal tudtak válaszolni a hazaiak, így meglepően nagy gólkülönbséggel, 13-7-re kikapott a Kaposvári VK. - Amíg foghíjas csapatunk bírta szuflával, addig keményen tartottuk magunkat. A végére sajnos kipukkantunk – összegzett a mérkőzés után Szécsi Zoltán, a kaposváriak edzője.

Kaposvári VK - Pannergy-MVLC 7-13 (2-2, 2-4, 2-4, 1-3)