2016/2017. tanév, Atlétika Diákolimpia, Székesfehérvár, május 24.
II. Korcsoportos országos döntő, leány csapat, végeredmény:
4. helyezett: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium. A csapat tagjai: Illés Borka (egyéni helyezés: 15.), Dudás Jázmin (40.), Tardi Bianka (12.), Mészáros Katalin (88.), Garad Helka (103.), Lukács Zorka (93.)
2016/2017. tanév, Atlétikai Diákolimpia, országos döntő, Székesfehérvár, május 27-28.
VI. korcsoport, fiú, eredmények:
100 méter – 4. Rucskai Krisztián, Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskolája
1500 méter – 6. Tyukodi Dániel, Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája
3000 méter – 4. Tyukodi Dániel, Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája
10. Gyenes Donát 1998 Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Távolugrás:
6. Világi Marcell, Miskolc Diósgyőri Gimnázium
Gerelyhajítás:
3. Csontos Máté, Miskolci SZC Andrássy Gyula Szakközépiskolája
2016/2017. tanév, Atlétika Diákolimpia, országos döntő, Székesfehérvár, május 27-28.
V. korcsoport, leány, eredmények:
100 méter gát, „A” döntő – 1. Bacsa Fanni, Diósgyőri Gimnázium
Távolugrás:
2. Bacsa Fanni, Diósgyőri Gimnázium
5. Zádeczki Luca, Diósgyőri Gimnázium
Súlylökés:
7. Hargitay Barbara, Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
2016/2017. tanév, Atlétika Diákolimpia, országos döntő, Székesfehérvár, május 27-28.
VI. korcsoportos leány, eredmények:
100 méter gát:
2. Edőcs Fanni Andrea, Diósgyőri Gimnázium
4x100 méter, V-VI. korcsoport:
1. Diósgyőri Gimnázium (Szvercsók Barbara, Edőcs Fanni, Zádeczki Luca, Bacsa Fanni. A bajnok testnevelője: Pecsét Tibor, edzője: Tigyi József, László István)
4x400 méter, V-VI. korcsoport:
5. Diósgyőri Gimnázium (Zádeczki Luca, Erdőcs Fanni, Majtényi Hanna, Bacsa Fanni)
2016/2017. tanév, Atlétika Diákolimpia, országos döntő, Székesfehérvár, május 25.
IV. korcsoport, fiú, eredmények:
300 méter – 28. Pintér Erik, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
1500 méter – 15. Schein Péter, Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Magasugrás:
1. Török Gergely, Avasi Gimnázium (a bajnok testnevelője: László István, edzője: Tigyi József)
Távolugrás:
1. Pintér Erik, Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Súlylökés:
15. Révész Ádám, Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2016/2017. tanév, Atlétika Diákolimpia, országos döntő, Székesfehérvár, május 25.
IV. korcsoport, leány, eredmények:
Kislabda-hajítás:
14. Lakatos Petra, Miskolci Herman Ottó Gimnázium.