Kiss Attila bronzérmet szerzett Berlinben
2015. március 03. 15:21
|
frissítve: 2015. március 04. 15:41
Európa egyik legnépesebb úszó seregszemléjét rendezték meg az elmúlt hétvégén Berlinben. Kiss Attila, az MVSI válogatott úszója itt debütált a felnőttek között, s első nemzetközi versenyén mindjárt dobogóra állhatott.

Az „ISM 2015 Berlin” versenyen 27 ország mintegy 170 klubjának versenyzői vettek részt. A megmérettetés legnagyobb sztárja idén kétség kívül Cseh László volt, de több  kontinensbajnok is rajthoz állt a háromnapos versenyen.

Kiss Attila - fotó: Kaderják Csilla

Magyarországot 10 csapat, Miskolcot Kiss Attila képviselte. Az MVSI válogatott úszója első nemzetközi versenyén, melyen a felnőtt korosztályban debütált, szép sikert ért el, hiszen 400 méteres gyorsúszásban a nyílt kategória 3. helyét szerezte meg. A döntőben együtt úszott az immár egri színekben szereplő Cseh Lacival, aki a legsikeresebb magyar versenyző volt a berlini versenyen.