|
2018. szeptember 28. 10:59
|
frissítve: 2018. szeptember 29. 11:38
Szolnokon harcolta ki a legjobb 32 közé jutást a Hepp-kupában, csütörtökön este a MEAFC-Miskolc férfi kosárlabda csapata.

A mérkőzés első felében még a hazaiak akarata érvényesült, a 15. percben ők vezettek 34-31 arányban. Ezt követően azonban a miskolciak egyre jobban „ráéreztek a ritmusra”, a 25. percben 46-45-re már ők vezettek. A harmadik negyed megnyerése után a befejező játékrészben is a vendégek domináltak, ami meghozta a győzelmet számunkra.

Szolnoki Olaj KK II. – MEAFC-Miskolc 64-73 (27-24, 14-15, 9-13, 14-21)

Drahos Gábor: - Egy jó csapat otthonában csakis kettőzött erővel és jó csapatmunkával lehet jó eredményt elérni. A mai találkozón is bizonyítottuk, hogy a szemléletünk és a csapatmunkánk várostáblán kívül is működőképes lehet. Külön öröm, hogy a hiányzó Takács szerepkörét is pótolni tudtuk, így még értékesebb és hasznosabb volt ez a mai mérkőzés. A szolnokiaknak további sok sikert kívánunk a bajnokságukban, mi pedig gőzerővel készülünk a Békés elleni bajnokinkra.