Új MVK járat indul, több busz menetrendje is változik januártól
mvkzrt.hu
|
2018. december 27. 12:30
|
frissítve: 2019. január 01. 11:12
2019. január 2-tól új autóbusz viszonylat indul 53-as számjelzéssel a Majális-park – Miskolc Déli Ipari Park – Joyson útvonalon, emellett módosul az 1-es és 54-es autóbuszok menetrendje.
Az új, 53-as autóbusz a Joyson Kft. kérésére indul. Útvonala Miskolc Déli Ipari Park – Joyson irányába: Majális-park – Hegyalja u. – Árpád u. – Kiss tábornok u. - Andrássy u. - Harmadik u. – Fürdő u. – Gózon L. u. - Batthány sor – Csermőkei u. – Futó u. – Pesti út – 304. sz. út – Joyson út.
Útvonala Majális-park irányába: Joyson út – 304-es sz. út – Pesti út – Futó u. – Csermőkei u. - Batthány sor – Gózon L. u. – Vasgyári u. – Andrássy u. – Kiss tábornok u. – Árpád u. – Hegyalja u. – Majális-park.
Megállóhelyei Déli ipari park – Joyson irányába:
- Majális-park
- Papírgyár
- Hóvirág utca
- Felső-Majláth
- Alsó-Majláth
- Diósgyőri vk.
- Táncsics tér
- LÁEV
- Diósgyőri Gimnázium
- Bulgárföld
- Újgyőri piac
- Vasgyár
- Vasgyári temető
- Batthyány sor
- Vargahegy
- Magas-hegy
- Csermőke-felső
- Csermőke
- Ruzsinszőlő
- Egyetem
- Hejő-park
- Sütő János utca
- Mész utca
- Erzsébet királyné u.
- Harsányi utca
- Déli Ipari Park - Joyson
Megállóhelyei a Majális-park irányába:
- Déli Ipari Park - Joyson
- Pesti út
- Sütő János utca
- Hejő-park
- Egyetem
- Ruzsinszőlő
- Csermőke
- Csermőke-felső
- Magas-hegy
- Vargahegy
- Batthyány sor
- Vasgyári temető
- Vasgyár
- Újgyőri főtér
- Újgyőri piac
- Bulgárföld
- Diósgyőri Gimnázium
- Táncsics tér
- Diósgyőri vk.
- Alsó-Majláth
- Felső-Majláth
- Hóvirág u.
- Papírgyár
- Majális-park
Az 1-es és 54-es autóbuszok 2019. január 2-tól érvényes menetrendje IDE kattintva érhető el.
Nem