Bravúr: jól hajráztak a miskolci pólósok!
|
2017. február 25. 20:13
|
frissítve: 2017. február 27. 10:45
Az élcsapatok rangadója mellett a felsőház másik négy gárdája is parázs csatákat vívott egymással a hétvégén férfi vízilabda ob I.-ben. A BVSC a Fradi otthonában bravúros döntetlent elérő Szegedet fogadta, míg a Miskolc a Vasas vendégeként szállt vízbe, Budapesten, a Tüskecsarnok uszodában.

A mérkőzés nem indult jól, az elején két negyedet is  buktak a miskolci pólósok, a negyedik negyedben azonban, pompás hajrával fordítani tudtak és megnyerték a meccset. (VasasPlaket - Pannergy-MVLC 7-8 (2-1, 3-2, 1-1, 1-4).

A miskolci gárda mindhárom légiósával hosszabbított, így az OSC ellen nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedő Szasa Misics, Milos Milicsics és Alex Bowen is Miskolcon marad a következő szezonban.