Bódog: "A hozzáállás jó volt, a teljesítmény kevésbé..." (Képgalériával!)
|
2017. november 11. 15:25
|
frissítve: 2017. november 13. 13:53
A nemzetközi szünetben felkészülési mérkőzést játszott a DVTK a szlovák élvonalbeli 1. FC Tatran Prešov ellen. A kapujuk előtt kiválóan tömörülő, és eredményesen kontrázó ellenféllel szemben csak Oláh Bálint találta meg egyszer a kapuig vezető utat.

Kulcspillanatok

7. perc: Bal oldali beadást követően a rövid saroknál  Jakub Wiezik közelről, egyből a rövid sarokba passzolta a labdát, 0-1

54. perc: Nono jobb oldali oldalszabadrúgása után a középen Oláh Bálint eszmélt a leggyorsabban, és négy méterről a hálóba lőtt, 1-1

76. perc: Erik Streňo lépett ki egyedül a diósgyőri térfél közepén, vezette a labdát, majd 15 méterről a tehetetlen Antal mellett a hálóba emelt, 1-2

Bódog Tamás: - Mindenképpen fontos volt számunkra, hogy egy erős ellenfél ellen játsszunk a nemzetközi szünetben. Terhelés szempontjából ideális volt a találkozó, a hozzáállás jó volt, a teljesítmény kevésbé. Sok minden nem működött, a csapatjáték felépítése nem volt gördülékeny, nyögvenyelősen hoztuk ki a labdát hátulról. A játékosok fáradtak voltak az elmúlt napi munka után, de ettől függetlenül legalább meg kellett volna próbálni azokat a mozgásokat, amiket gyakoroltunk. Egy ilyen ezdőmérkőzésnek mindig több az értelme, mint egy edzésnek. Kikaptunk, nem vagyunk boldogok, de erős terhelést kaptak a játékosok.