|
2018. január 27. 22:09
|
frissítve: 2018. január 30. 09:40
Négygólos győzelmet aratott a PannErgy-MVLC a Tatabánya ellen az E.ON Férfibajnokság alapszakaszának 11. fordulójában, szombat este Miskolcon.

Az emlékezetes októberi, nagy visszhangot kiváltó tatabányai 6–3-as vereségre gondolva bizonyosan fűtötte a visszavágás vágya a Miskolcot, amely szerdán az Euro-kupa elődöntőjében ugyan kikapott négy góllal az FTC-től, de három negyedig kifejezetten jól tartotta magát, igazolta erejét. A Tatabánya ezúttal is felvette a versenyt, a harmadik negyed közepén Katonás Gergely góljával, majd a negyedik negyed elején Szentesi Ádám találatával egy gólra zárkózott (10–9), ám a hajrát Sike József együttese bírta jobban, Berta József és Szasa Misics vezérletével begyűjtötte a pontokat.

PannErgy-Miskolci VLC–Tatabánya 13–9 (4–2, 4–3, 2–3, 3–1)
Gólszerzők: Berta 3, Misics 3, Sánta 2, Kuzmenko 2, Halek, Vadovics, Milicsics, ill. Kistamás 2, Szentesi 2, Katonás 2, Máthé, Fazekas, Francsics