|
2014. december 01. 11:24
|
frissítve: 2014. december 02. 08:24
A múlt héthez hasonlóan a félidőben még vezetett esélyesebb ellenfelével szemben a DVTK-Vénusz csapata, a végén mégis vereség lett a vége, pedig még 5-4-nél is a piros-fehér lányoknál volt az előny.

Női Futsal NB I. 11. forduló, eredmény (forrás: dvtk.eu):

Árkád ETO – DVTK-Vénusz 7-5 (2-3)
Győr, Magvassy Sportcsarnok. Játékvezető: Horváth Zoltán (Czinder Imre, Tolnay Annamária).
ETO: Mészár - Szórádi, Jakab R., Vígh, Újvári. Csere: Jakab P., Csuti, Szücs A., Szücs V., András, Oláh E. Vezetőedző: Molnár Attila.
DVTK-Vénusz: Almási - Bernáth, Váradi, Miliczki, Kovács A. Csere: Kresák, Németh D., Boros, Lipták, Bukovszki, Szőke. Vezerőedző: Sárréti Géza.

Sárga lap: Váradi a 38. percben.
Gólszerző: Váradi (0-1) a 7., Jakab R. (0-2, öngól) a 8., Vígh (1-2) a 15., Jakab R. (2-2) a 19., Miliczki (2-3) a 20., Vígh (3-3) a 21., Bernáth (3-4) a 29., Újvári (4-4) a 30., Kresák (4-5) a 31., Jakab R. (5-5) a 31., Vígh (6-5) a 36., Vígh (7-5) a 38. percben.