Hazai pályán fogadta a listavezető Kaposvárt a DVTK FUX vasárnap este
|
2018. október 29. 12:15
|
frissítve: 2018. október 30. 13:40
A diósgyőriek egy percre sem adták fel, olykor nagyon szép labdamenetek végén ütöttek parádés pontokat. Igaz, hogy nem sikerült szettet lopni a feljutásra leginkább esélyes kaposváriaktól, de a DVTK játékosai felemelt fejjel vonulhattak le a mérkőzés végén, hiszen minden tőlük telhetőt megtettek, hogy megszorongassák a nagyon erős somogyiakat.

Forrás: dvtk.eu

A mérkőzés elejétől a vendégek akarata érvényesült. Az éllovas Kaposvár igazolta jó hírét. A fizikálisan nagyon erős vendégek esélyt sem hagytak a hazaiaknak. A Női Röplabda NB I. 5. forduló eredménye: DVTK FUX – 1.MCM Diamant Kaposvári Egyetem 0:3.

Toma Sándor: – Beigazolódott a papírforma. A nagyon erős Kaposvár bebizonyította, hogy miért állnak a tabella legelején. Időnként egyenrangú ellenfelei voltunk a vendégeknek, ezekben a periódusokban remekül nyitottunk, amikből sikerült szép pontokat szereznünk. Sok egyéni hibát követtünk el, amit kíméletlenül használt ki az ellenfelünk. A sokkal rutinosabb, válogatottakkal, idegenlégiósokkal felálló Kaposvár elemi erővel használta ki a megingásainkat. Minden ilyen hibát átbeszélünk, kielemezzük, hogy folyamatosan javuljunk. Szeretném megköszönni a szurkolóinknak, hogy a hibák ellenére biztatták a lányokat a mérkőzés egészében. Sokat jelent a lányoknak ez a folyamatos biztatás. Ígérjük, hogy leszünk mi még jobbak is!