|
2018. augusztus 25. 21:28
|
frissítve: 2018. augusztus 28. 09:02
Az OTP Bank Liga 6. fordulójában először lépett pályára az élvonalban Kisvárdán a DVTK, és az első félidő hajrájában Branko Mihajlović góljával megszerezte a vezetést. A második játékrészben büntetőből egyenlített a hazai csapat, így alakult ki az 1-1-es végeredmény.

OTP Bank Liga 6. forduló, eredmény:

Kisvárda Master Good - Diósgyőri VTK 1-1 (0-1)
Kisvárda, 2500 néző. Játékvezető: Szőts Gergely (Ring György, Szert Balázs; Erdős József, Urbán Eszter).
Kisvárda: Felipe - Melnyk, Ene, Vári, Anderson - Lucas, Protić - Gosztonyi, Mišić, Ilić - Horváth Z. Vezetőedző: Dajka László.
DVTK: Antal - Shestakov, Brković, Karan, Nagy T., - Tóth Ba., Tajti M., Bárdos - Vernes, Mihajlović, Makrai. Vezetőedző: Fernando Fernandez.

Csere: Makrai helyet Hasani és Gosztonyi helyett Sassá a 46., Protić helyett Mitošević az 59., Vernes helyett Ioannidis a 68., Bárdos helyett Forgács a 78., Mišić helyett Karasyuk a 83. percben.
Sárga lap: Horváth Z. a 27., Tóth Ba. a 45., Karan a 48., Nagy T. az 55., Forgács a 89. percben.
Gólszerző: Mihajlović (0-1) a 41., Vári (1-1, 11-esből) az 51. percben.

Forrás: dvtk.eu

Kulcspillanatok:

41. perc: Diósgyőri szöglet balról, Vernes beadásába a röviden Brković belecsúsztatott, a labda lepattant középen egy védőről, amit Branko Mihajlović az ötösről egyől a hálóba lőtt, 0-1

51. perc: Lerántás miatt büntető a hazaiak javára. Vári Barnabás állt a labda mögé, és higgadtan a bal alsó sarokba gurított, 1-1.